Haberler

GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI YARIŞMASI

Okulumuz 3. sınıf öğrencileri ilçemizde düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları turnuvasına katılarak Gaziosmanpaşa ilçe 1.si olmuştur. Okulumuz bu başarısıyla ilçemizi temsilen ilde düzenlenecek finallere katılmaya hak kazanmıştır. Öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi verdikleri emek ve gösterdikleri çabadan dolayı kutlarız.

Devamı

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMI

Devamı

2.SINIFLAR ARASI MENDİL KAPMACA YARIŞMASI

İlçemizde düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca yarışmasında 2. sınıflar kategorisinde okulumuz ilçe 1. si olmuştur. Okulumuz ilçemizi temsil etmek üzere ildeki turnuvaya katılacaktır.

Devamı

ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.

´Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır´

Devamı

SEVGİYLE, MİNNETLE, ŞÜKRANLA ANIYORUZ...

´BENİM NAÇİZ VÜCUDUM ELBET BİRGÜN TOPRAK OLACAKTIR. AMA TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR.

Devamı

29 EKİM KONULU RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇE KAYMAKAMIMIZ SAYIN YAŞAR KARADENİZ´DEN İLÇEMİZDE DÜZENLENEN 29 EKİM KONULU RESİM YARIŞMASINDA 1. OLAN OKULUMUZ 4/E SINIFI ÖĞRENCİSİ YASİN CUŞKUN ÖDÜLÜNÜ ALDI.

Devamı

Cumhuriyetimizin 92.yılı kutlu olsun...

Ey yükselen yeni nesil! istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.

Devamı

SEMİNER

Okulumuz velilerine yönelik Anne sütünün önemi, Alzhimer, Diş sağlığı konularında Toplum Sağlığı Merkezinden gelen Eğitim Hemşiresi Nuray Bölük Özbay tafından seminer verilmişitir. Seminer sonunda velilerimiz ile soru cevap yapılarak merak edilen konular hakkında bilgi verilmiştir.

Devamı

2015/2016 eğitim öğretim yılı tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve ülkemize hayırlı olsun...

Başarılı ve üreten bir yıl olması dileğiyle; İYİ DERSLER...

Devamı

Özel Eğitim Sınıfımızda Uygulama Odamızı açtık..

Özel eğitim sınıflarımızın hazırladığı Anneler Günü Programı ve ilcemizde bir ilk olan Uygulama odası açılışı bugün yapıldı. Programa katilan Özel Eğitim Merkezi Müdürü ve öğretmenlerine, öğrencilerimize ve emeği geçen öğretmenlerimize çok teşekkürler...

Devamı

TELESKOP İLE TANIŞTIK

Okulumuzda Istanbul Universitesi ASTRONOMI KULÜBÜ ogrencileri tarafindan okulumuz öğrencileri için önce astronomi ile ilgili bir sunum ve ardindan okulumuz bahcesinde teleskop la gözlem etkinligi yapilmistir.Bu etkinlik başta Halil Bagiş olmak uzere Istanbul Universitesi Astronomi Kulubu ogrencilerine ve Gülhanım ÇELİK´e, etkinlige katilan ögretmenlerimize ,ogrencilerimze ve velilerimize cok tesekkurler ..

Devamı

OLYMPIA SİRKİ GEZİSİ

Gaziosmanpaşa Belediyesinin düzenlediği Vialland Olympia Sirkine 3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz katıldılar. 23 Nisan coşkusunu yaşadığımız bu haftada Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız sayın Hasan Tahsin USTA ya ve Belediyemize çocuklarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı sonsuz teşekkürler..

Devamı

23 NİSAN İLKOKULU 3. SINIFLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI

Okulumuzda 3.sınıf öğrencilerimize yönelik yaptığımız bilgi yarışması 8 sınıfımızın da katılımıyla okulumuz konferans salonunda gerçekleşti. Yarışmaya katılan öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi kutluyoruz.

Devamı

2.Eğitim Bölgesi Bilgi Yarışması

Okulumuz 09/04/2015 tarihinde yapılan 2.Eğitim Bölgesi bilgi yarışmasında bölge 4. olmuştur. Yarışmaya katılan öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi kutluyoruz.

Devamı

ÖZEL EĞİTİM SINIFI ÖĞRENCİLERİMİZİN İBB ALİBEYKÖY FİDANLIĞI GEZİSİ

Okulumuz Özel Eğitim Sınıfı öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz Gonca DEMİREL, Kezban VELİOĞLU, Hatice MUTLU, Leyla SERİN ve okul müdür yardımcımız Hatice ÇEVİK ile birlikte İBB Alibeyköy Fidanlığına gezi düzenlediler. Çocuklarımıza bitki ve çiçek sevgisini kazandırmak için düzenlediğimiz bu gezide öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz eğlenceli zaman geçirdiler.

Devamı